Ten serwis wykorzystuje pliki cookies. Wszystkie zasady ich używania wraz z informacjami o sposobie wyrażania i cofania zgody na używanie cookies, opisaliśmy w Polityce Prywatności.

Akceptuję Politykę prywatności (Nie pokazuj mi więcej tego powiadomienia).

infolinia 697 79 58 18

webCMS


webCMS to autorski system zarządzania treścią serwisu internetowego. Ponad 10 letnie doświadczenie pozwoliło nam na stworzenie narzędzia łączącego prostotę i efektywność. Od teraz nie musisz już zlecać aktualizacji strony wyspecjalizowanym firmom. Dzięki webCMS możesz samodzielnie dodawać reklamy, kategorie oferty, zdjęcia a nawet nowe części strony.  Możesz zmieniać elementy strony głównej serwisu, korzystać z modułów reklamowych, rezerwacyjnych, kalendariów. Nie musisz posiadać żadnych dodatkowych umiejętności ani oprogramowania żeby w ciągu kilku minut zamieścić fotografie lub filmy wideo.

Na rynku istnieje wiele systemów zarządzania treścią ale tylko webCMS jest przygotowywany indywidualnie dla każdego klienta. Nie musisz dostosowywać swoich potrzeb do działania systemu  - to system dostosuje się do Twoich potrzeb.